Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Slike sa nasih telefona

kutijagrehakutijagreha
unete izmene juni 8 Ostalo

Otvaram ovu zanimljivu temu. Huawei je proteklih godina bas napredovao po pitanju kamere, i sada je jedna od najboljih, ako ne i najbolja, pa ne bi bilo lose da malo podelimo slike koje smo napravili sa nasih telefona

Malo vise volim da slikam, pa evo slicica sa M20 pro telefona. Ostale slike ima na mom nalogu

https://www.flickr.com/photos/119145808@N03/albums/72157701962405992

Tagovano:
4
«13456711

Komentari

• stexi95stexi95

@kutijagreha vrhunksi :) postavicu posle neke sa P20..

0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    unete izmene april 27

@kutijagreha Svaka čast čoveče! :o Vrhunske fotke, da nisam imao na test M20 Pro mislio bih da su obrađene u Photoshop-u ;)

Hvala za otvaranje teme, biće interesatno videti fotografije i sa ostalih telefona. Siguran sam da nije samo do kamere i telefona već i do umeća fotografa :wink:

0
  • stexi95stexi95
  • kutijagrehakutijagreha

Stexi, Mare, hvala 😎

Ipak nije sve tako crno i gresno kod mene 😎

Inace, preko hiljadu clanova, aktivno prati moj nalog, do sada sam gomilu ljudi kako na xda, tako i po drugim forumima, ubedio da bas pazare Huawei telefon, jer im se kamera mnogo dopala.

Takodje, na fejsu imam svoju grupu gde aktivno kacim raznorazne semplove, sa potpisom modela telefona.

Tako da, pored moje osnovne uloge ovde koja je u neku ruku kriticna, ima dosta toga i sto se ne vidi.

Stexi, samo napred, pucaj sto vise, verujem da ce ova tema biti bas zanimljiva

2
  • stexi95stexi95

Koja grupa da se uclanim? Mozes i u poruci jer ne znam dal sme da se reklamira ovde..

0

@Hudinited Napiši slobodno link grupe. :smile:

1
  • dzekidzeki

@Hudinited bravo 👏, profesionalno!!!

0

Evo i ja da se javim sa nekim primerima fotki sa P30 Pro telefona! :smile:

P.S. Tek je nekoliko dana kod mene - ružno vreme ovih dana pa nisam stigao još fotki da napravim, ali biće uskoro :wink:

1
    unete izmene maj 1

A ovo su slike sa mog privatnog telefona kojeg koristim već skoro dve godine - Mate 10 Pro koji i dalje pravi vrhunske fotke! :smile:

Ugodan dan i srećne praznike želi vam
    Marko i tim Huawei Foruma! :smile:

1
  • stexi95stexi95
    unete izmene maj 1

Moze i za nas po jedan P30 pro da isprobamo 😊 inace ekstra slike.. Srecni praznici..

1
  • HudinitedHudinited

Koliko mogu ovde da primetim mnogo fotografija je slikano u losijim uslovima i nocu. Ispale su sjajno! E sad cini mi se da svi mi nemamo bas idealne uslove za fotkanje pa me sada jos vise iritiraju ljudi koji pitaju a ko jos slika nocu?... Koliko vidim svaki album je imao bar po jednu tesku situaciju i s tim se izborio. Sto znaci da svako od vas i velika vecina korisnika upravo u takve situacije cesto upada i po tom pitanju Huawei je bolji od konkurencije bar jednu seriju telefona. U idealnim uslovima je diskutabilno. Sad bi bilo lepo popraviti i snimanje video zapisa pa da bude bez ikakve konkurencije po pitanju kamere.

4

@stexi96 Hvala! :smile: Nadam se da će se ukazati prilika da ga što više vas istestira, na žalost to ne zavisi od mene, a i telefon je jako skup tako da možda prilikom nekog sledećeg okupljanja "najvernijih" Forumaša. :wink: Iskreno ću se potruditi da napravim što bolji i objektivniji review telefona uskoro! :smile:

@Hudinited Slažem se skroz! Video snimke na P30 Pro sam snimao i u FHD i u 4K, deluju odlično sa sve stablizacijom, postavću i neke primere na YT pa ćete videti...

1
  • stexi95stexi95

Slazem se @Hudinited .. Svaki telefon (koliko toliko) moze da napravi lepu sliku u dnevnim uslovima.. Nocni uslovi su drugaciji, a za pitanje "Ko jos slika nocu?" moj odgovor je svako pametan! Gradovi, istorijski spomenici i sve ostalo je prelepo nocu, a da ne pominjem ljudi u izlasku itd. Mogu da kazem da sto se tice kamere Huawei nema konkurenciju.. Jedino malo software da doteraju..

1

Trudimo se da slušamo naše najvernije forumaše, sredićemo i software, naši telefonu jesu i biće najbolji i u kameri i po performansama! :smiley:

1
  • Zoltan1Zoltan1

Zato na P30 selfi kamera i pored 32 megapiksela zna da bude mutna i znači kad vidiš na telefonu sve ok posle slikanja slika postaje mutna

0

@Zoltan1 Nisam to primetio? Daj neki primer?

0
  • Zoltan1Zoltan1

Evo ne znam koliko se vidi ali ovde ni na telefonu mi nije čista slika

0
  • Zoltan1Zoltan1

Prva slika je screenshot slike a druga je slika kamere pre slikanja

0
  • Zoltan1Zoltan1

ova je sa zadnjom kamerom bez podešavanja nasumično pa vidi razliku koliko je čistija slika

0

Trenutno gledam na telefonu, možda ne vidim dobro ali ne primećujem razliku. Pogledaću kasnije na kompu, na monitoru gde je krupnije. Jel si probao da vidiš da li su ti uključene neke opcije beauty moda?

0

Naravno da je sa zadnjom bolja fotka....

0
  • Zoltan1Zoltan1

Resetovao sam I podešavanja kamere slika bude malo bolja ako držim telefon od lica jedno 60 cm ali to nije rešenje ispast će iz ruke. GENERALNO slika nije čista mutna je

0
  • BosanceroBosancero

Moze i video?

0
  • BosanceroBosancero

Mate 10 pro.

1
  • kutijagrehakutijagreha

Slika na prednjoj kameri zna u velikom slucaju da bude mutna jer prednja kamera nema autofokus. Tacno moras da se izvezbas sa koje daljine da slikas, inace u suprotnom slika bude mutna. Vec sam se navikao na to, ali bas veliki minus za taj autofokus

2
  • charapancharapan

evo i par mojih slicica

1

@charapan Sjajne fotke - hvala! :smile:

0
  • kutijagrehakutijagreha

2
  • dr_iggydr_iggy

Evo i od mene nekoliko komada:

2
  • Zoltan1Zoltan1

Ali selfi kamera nije na nivou ovog telefona 😊

2
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.