Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

Update sistema

Da li bi bili ljubazni da nam.kazete kada ce se kod nas pojaviti update posto je izasao i pre nego sto se telefon pojavio u prodaji,sredili su aod sa 3rd party Apk pa bi dobro dosla ta funkcija zato sto nemamo led notifikaciju,hvala

1
«13

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Kada budem imao detaljne informacije o tome objaviću. B)

0
  • dule2303dule2303

Ima li informacija? Hvala

0

Nema, kada bude bilo objaviću.

Hvala unapred na razumevanju. :smile:

0
  • kutijagrehakutijagreha

Dobio P30 pro azuriranje i funkcionalan AOD, bolje perfomanse turbo moda, bolju kameru.

Marko kasnis sa informacijama :)

1

@kutijagreha Ja se izvinjavam, al drago mi je da si dobio update - vidiš da se strpljenje uvek isplati! :wink:

0
  • dr_iggydr_iggy
    unete izmene april 4

Još da je stigao Dual View za video kameru, @kutijagreha gde bi ti bio kraj :D

P.S. Ovo je komentar ljubomornog Mate korisnika, koji još uvek može samo da sanja o EMUI 9.1 :)

3
  • dule2303dule2303

Opet ista prica sa update-om,ljudi vec dobijaju 153 a mi na 124 i dalje. Dobili i dual video a mi da budemo strpljevi ,jel da? Pa dokle vise ovakva politika? Koliko god da su vam aparati dobri ne slusate i korisnikel, ne bude li stiglo za dan dva vracam se na samsung, nema druge, ovo vec prelazi sve granice. Platio sam premium uredjaj hocu i takvu podrsku , nista manju od ostalih u svetu,kod nas jos ni 140 nije stigla a kad ce tek 153???

1
  • kutijagrehakutijagreha

Dule, znao si na Mate 20 pro kako su radili, nista nisu bolji i sa P30 pro. Trebao si tada dobro da razmislis.

Meni je ovo nauk za ubuduce. Sutra maj mesec, a na M20 pro martovsko azuriranje. Da ne kazem da poslednja 3 meseca nista nisu peglali, ubacivali, samo sigurnosne zakrpe

2
  • Zoltan1Zoltan1

Čekam na P30 I ništa čak ni najave o updejtu

0
  • dule2303dule2303

Ma imam kombinaciju da uzmem s10 plus pa se iskreno razmisljam samo zbog ovoga a. Nisu svesni koliko musterija gube sa ovakvom politikom

0
  • dr_iggydr_iggy

A, taman si se navikao na super zoom i low light photo :D

0
  • dule2303dule2303

Sjajan je ovo aparat , nemam zamerke osim.audio kvaliteta, medjutim ne znam.cemu ovakva politika,pa na funku huawei vec imaju 153 verziju, ne znam zasto mi zvanicno ne dobijamo?? Jedino da se kupe krediti pa da se flesuje 😀

0
  • dule2303dule2303

Zoom mi i nije toliko bitan mada je super stvar ali low light je neprevazidjen ,na 153 su dodali dual video koji je trebalo da bude i na prvoj verziji ,mozda su malo i peglali video

0
  • Zoltan1Zoltan1

Isti sam problem imao i sa HTC telefonima što se updejta tiče. Jedino je Xiaomi imao drugačiji pristup i zato toliko i napreduju.
    Ne postoji savršeni op sistem ali sve se može ispraviti a ne čekaš mesecima i na kraju kad stigne ispravke opet ima bagova. Ali kod svakog proizvođača tehnike mi nebitni nismo veliko tržište i onda nas gledaju kao na ovca.

0
  • dr_iggydr_iggy

Što se update-a tiče, Nexus/Pixel je neprevaziđena varijanta.

1
  • Zoltan1Zoltan1

Jeste a taman mi se dopao ovaj P30 😊samo da stižu ti updejti 😁

0
  • dule2303dule2303

Ne bih se ja bunio da update nije ni izasao mada i tu kasne po 2 meseca, po izlasku bi svi trebalo da ga dobiju u roku od 2,3 dana,ovako nismo jos dobili ni 140 a kamoli 153 i sad da pitamo ovde kad ce update dobili bi odgivor strpljen spasen sto je po meni sramota
    Pre neki dan im je decko odneo nov p30 pro na reklamaciju i cekao 11 ili 12 dana na odgivor kompanije pri tom je postavio pitanje ovde na forumu i da li mislis da se neko iz kompanije udostojio da mu odgovori?

1
  • dule2303dule2303

U svakom slucaju kazu da su na 153 popravili video jos malo

0
  • Zoltan1Zoltan1

Ne znam ja mesec dana koristim ovaj telefon i mene nervira to da neki telefoni i regije dobiju a drugi ne dobiju update

0
  • dzekidzeki

Svi tel koji imaju svoj UI kasne sa apdejtima, tj što više imaju svojih funkcija to ide malo teže, ali Google radi na tome da odvoji jezgro Androida od UI, pa će u budućnosti to bolje da funkcioniše.
    Meni nije pravo što P30 pro i M20 pro imaju skoro pa isti hardver, a na Mate 20 pro će EMUI 9.1 da dođe dosta kasnije.

0
  • dule2303dule2303

Update-ovao sam na 153 preko funky huawei ,koliko vidim.ima dual video ali mislim da cuzameniti za s10 plus,nemam nameru da placam.neato sto bi trebalo da bude besplatno i na vreme odradjeno,ja znam da sam sigurno nagovorio minimu 5,6 ljudi da pazari sto p30 sto p30 pro, nikad vise

0
  • dule2303dule2303

Kamera za niansu bolja,ar measure radi takonda znaci da je i tof osposobljen,mislim da je mozda malo fluidniji ali je to mozda subjektivan osecaj,baterija ista otprilike.
    Dual view jako zanimljiva zezancija. U svakom slucaju dobar i koristan update,
    Sto se update-a tice ljudi sa xda su kontaktirali direktno huawei i update po njihovoj prici ide po serijskom broju

0
  • valdyvaldy

Koristim ovaj telefon već skoro nedelju dana i primetio sam dosta bagova,pa me interesuje da li neko ima sličnih problema?
    -gubi wifi s vremena na vreme,
    -prilikom poziva,slušalica malo krči,
    -stavio sam crnu temu,kako u sistemu,tako i na svim mogućim palikacijama i prilikom otvaranja,na trenutak vidim belu temu i onda prebaci na crnu.
    -...ima još mnogo sitnih bagova,al ova prva 2 me nerviraju.

0
  • dule2303dule2303

Nemam nista od toga,koja je verzija softvera

0
  • valdyvaldy

Последња 9.1

0
  • ddragidddragid
    unete izmene maj 13

Meni je juče stigao update 9.1.0.153.
    Osjetna promjena na kameri, dual view video i AR measurement opcije kao dodatna novina.

0
  • valdyvaldy

Тај имам од првог дана.

0
  • dule2303dule2303

153 imas od prvog danam Kada si ga kupio

0
  • valdyvaldy

Пре 7 дана

0
  • valdyvaldy
    unete izmene maj 14

Ne znam da li sam ja opet nešto loše uradio,al od juče,nakon pravljenja screenshota,kad prevučem SS na dole,počne da mi pravi scroling ss?

Do sad mi to nije radio ili ja nisam primetio.

0
Prijavite se ili registrujte da biste komentarisali.