Politika kolačića

Ovaj veb sajt koristi kolačiće kako bi pružio bolje iskustvo, dodatke za društvene mreže i za analizu saobraćaja. Saglasni ste sa korišćenjem kolačića ukoliko nastavite da koristite ovaj veb sajt. Pročitaj više o politici kolačića ovde
Potvrdi

EMUI 9.1

Koje su sanse da P20 dobije EMUI 9.1?

Tagovano:
1
«1345

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Moram da proverim pa javljam...

0
  • stexi95stexi95
    unete izmene mart 26

Vazi.. Mislim znam da je danas predstavljen, ali da proverim..

0
  • stexi95stexi95

Ima nekih novosti? @Huawei Forum ipak sa njim dolazi gpu turbo 3.0 i jos par opcija..

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene mart 30

Sa njim dolazi i funkcionalan ekran sa propustenim notifikacijama. Takodje bolji night mod koji sada slika u 6 sekundi i daje vidno bolju fotku.

Povucen iskustvom azuriranja, 9.1 ce doci tamo na jesen

Marko, izbaci modele i datume koji se ocekuju za dobijanje 9.1?

0

Nemam datume, kada ih budem imao napisaću svakako, bez brige. :)

1
  • stexi95stexi95

Nadam se i dark modu na P20 iako ne vredi za ustedu baterije jer ekran nije OLED ali bar za izgled :D nadam se da cemo na jesen EMUI 10 i Android 10, a 9.1 pre toga.. Bar na leto..

0
  • kutijagrehakutijagreha
    unete izmene mart 30

Honor play uskoro dobija 9.1
    Sada da vidimo koliko je stariji brat azuran i pre svega privrzen korisnicima koji su pre manje od 6 meseca izdvojili veliku svotu novca, gde se veliki broj korisnika i opekao kroz raznorazne peripetije

1
  • HudinitedHudinited

Sto se tice androida Q u maju- junu ce izaci za pixel a mi kao i samsung,LG xiaomi i ostali proizvodjaci koji koriste custom UI najverovatnije necemo dobiti pre novembra decembra bas kao i android P...

1
  • stexi95stexi95

@Hudinited Q i EMUI 10 ilis kako ce vec da bude verovatno sa Mate 30.. A za nas sa P20 tek februara sledece godine.. Ali me zanima za EMUI 9.1 dal dobijamo i kada..

0
  • kutijagrehakutijagreha

Evo ga april mesec. Note 9 uveliko tera martovsko azuriranje.

M20 pro koji je noviji uredjaj zakucan na februarskom azuriranju.

Po svemu sudeci, povucen iskustvom oko azuriranja, 9.1 ce izaci tamo septembra meseca

0
  • stexi95stexi95

@kutijagreha pa iskreno meni te zakrpe nisu bitne.. Inace izasla je za P20 martovska..

0
  • AngelesAngeles

Ne znam zasto nisu ubacili za P20 updatu Always on display i night mode za manje trosenje baterije i jos par stvaki tu, ali sta cemo.

0
  • stexi95stexi95
  • HudinitedHudinited

@stexi96 Huawei central dobija info od Huawei-a s toga info se moze smatrati zvanicnim.

1
  • HudinitedHudinited

@Angeles ni jedan LCD ekran sem par LG model a nema AOD a ni na LG se nije pokazao sjajno, naime slabo je vidljiv i trosi bateriju. A dark mod na LCD nema uticaj na potrosnju baterije jer i na crnoj pozadini pikseli ostaju upaljeni pa ni to nema smisla ali bi estetski bilo lepse.

0
  • kutijagrehakutijagreha

https://www.huaweicentral.com/emui-9-1-beta-is-now-available-for-the-huawei-mate-20-mate-20-pro-mate-20-x-and-mate-20-rs-porsche-design/

Kroz aprilsko azuriranje ocekuje se 9.1 beta.
    Marko,ove informacije bi od tebe prvo trebali da dobijamo

0
  • dr_iggydr_iggy

Mislim da su hteli da kažu da beta dolazi sa aprilskom sigurnosnim zakrpom, a ne obrnuto. Ko zna kada će, i da li će ova beta biti dostupna kod nas. Koliko vidim, ove navedene verzije nisu za evropsko tržište.

0
  • kutijagrehakutijagreha

Sve u svemu, jedan odlican amoled ekran, cekace funkcionalan always on display godinu dana nakon izlaska uredjaja.

Juce sedim na nekom rodjendanu, tri Samsung telefona, srednji segment, ne skuplji od 200e,svi na ekranima lep, prostran i funkcionalan AOD. Tapnes na ekranu, izadje prewiev notifikacije bez otkljucavanja ekrana. Sramota me bilo da izvadim ovako lep amoled ekran.

Ps. Naravucenije. Sigurno znaju to da nameste. Vise telefoni zbog trenda nece da imaju led lampice, barem iskopirajte konkurenciju, ako u medjuvremenu sami ne smislite neku alternativu

0
  • stexi95stexi95

Nadam se da ce beta uskoro i za nas.. Razmisljam da se prijavim..

0

Nažalost mislim da će naš region preskočiti za Betu u ovom slučaju. :'(

Ako se nešto promeni, javljam.

0
  • dr_iggydr_iggy

Ura, znači mi dobijamo full verziju, bug free, ma kada to bilo... :D

1

@dr_iggy Pa kako drugačije! :D

0
  • stexi95stexi95

Kazi tamo da su srbi zivcani i nestrpljivi da pocnu od nas 😂😂😂😂

0
  • dr_iggydr_iggy

E, to, mi kada tražimo bug-ove, garant ni jedan neće ostati neotkriven :) Evo i zvanične informacije o beta testiranju u Kini, čitljivo uz Google Translete.

https://club.huawei.com/thread-20010755-1-1.html

1
  • kutijagrehakutijagreha

Od mene bi dobili podugacku listu bagova 😂😂

0
  • HudinitedHudinited

Pa nama da puste betu tacno bi napravili revolucionaran sistem s nasim predlozima i sposobnoscu za otkrivanje bagova. Sto bi rekli NISTA TO NEVALJA!!! Tacno bi se nesto vanvremensko stvorilo 😂

(I'm an alien I'm a little alien, I'm an Serbian on beta room)

1
  • stexi95stexi95

@Hudinited gasi EMUI ne valja to, to, to, to.. Ajde ispocetka i ne zezaj 😂😅😂😅

1
  • HudinitedHudinited

@stexi96 Pa sta radite to ajde potrudite se malo... Evo na primer Samsung posle nekog vremena bar baguje,unese promenu... A vi ni to! Lenstine!!! 😂😂😂

0
  • stexi95stexi95

@Hudinited ja jedva cekam 9.1 za kockaste ikonice.. Volim ove stock, ali me nerviraju okrugle za poruke i google aplikacije..

2
  • HudinitedHudinited

Beta za mate 20 seriju je zvanicno pustena pa @kutijagreha nisam siguran za srbiju ali definitivno uskoro dolazi.

0